KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsmålning 14156313
nr 1415 6313
Blyertsmålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell, 48x44, yttermått inklusive ram: 61x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:06:15
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)